Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nina Dobrev bi želela da tumači problematične devojke

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Mlada glumica želela bi da se okuša u zahtevnijim ulogama, tumačeći devojke u ozbiljnim problemima.
Zgodna glumica uradila je interesantan editorijal za magazin Nylon, gde je govorila o svojoj glumačkoj karijeri i budućim ulogama.
Nakon što je završila snimanje “The Perks of Being a Wallflower”, Nina Dobrev priznaje da se nada kako će u budućnosti više vremena provoditi na filmu. “Želela bih da postanem drugačija osoba, a to je ono što rad na filmu dozvoljava”, rekla je 23-godišnja bugarska lepotica u intervjuu. “Želela bih da budem pankerka ili slatka devojka ili čak narkomanka! Toliko je stvari koje treba istražiti…”
Ona ističe i kako joj nekad zaista smeta to što neki ljudi sumnjaju u njene glumačke veštine. Nekad mi govore: “Nije dovoljno ubedljiva. Ili nije dovoljno izražajna. To me frustrira. Volela bih da ljudi budu malo više otvorenog uma”.

izvor

Pogledaj profil korisnika

Ksendzita

Hello, brother
Hello, brother
Pa dobro to svi malo zele:D

MissNothing

I'm not sad, I'm freaking hungry
I'm not sad, I'm freaking hungry
i treba ! xD

Pogledaj profil korisnika http://one-direction.forumotion.eu

Miss_Monster

Hello, brother
Hello, brother
Ona stvarno dobro glumi, i mislim da bi se trebala oprobati i u drugacijim ulogama Very Happy

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu